KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15527065
nr 1552 7065
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Figurer. Signerad. Olja på pannå, 69x51 cm, yttermått inklusive ram: 84x67 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:49:56
17/7 16:08:16